fbpx

Asszisztens / Irodavezető

Feladatok

  • Cégünk munkájának adminisztratív támogatása
  • Számlázás, könyvelés előkészítés, hivatalokkal történő ügyintézés, levelezés
  • Pályázatos dokumentumok előkészítése
  • Kapcsolattartás cégünk vásárlóival és beszállító partnereivel
  • Bejövő/kimenő postai/futár küldemények kezelése
  • Iratrendszerezés, szkennelés, iktatás, fénymásolás, lefűzések
  • Vendégek fogadása/kiszolgálása
  • Iroda zökkenőmentes működésének biztosítása, rendben tartása
  • Kollégák napi munkájának segítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapvető pénzügyi ismeretek
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, pozitív gondolkodásmód, kulturált megjelenés, talpraesett, kedves, segítőkész személyiség
  • Microsoft irodai alkalmazások ismerete (Word, Excel, Outlook)

Előnyt jelent

  • Ezen a területen szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés

További információk

Munkavégzés helye

6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 2

Az alábbi linken található űrlap kitöltésével.