fbpx

Hálózatépítő technikus

Vállalkozásunk 20 éve foglakozik kis- és középvállalati ügyfélkör informatikai eszközparkjának felügyeletével, szervizelésével és fejlesztésével. Ügyfeleink között tudhatjuk több kis- és középvállalat mellett a Hunguest Hotel Forrást**** és a Napfényfürdő Aquaparkot, valamint az NNG szegedi irodáját. Dinamikusan bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk szegedi telephelyre új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Hálózatépítés: Vezetékes, vezeték nélküli
  • Informatikai, kamera és riasztó hálózat építéséhez, bővítéséhez kapcsolódó szerelői feladatok ellátása
  • Informatikai berendezések beltéri és kültéri szerelése, üzembe helyezése
  • Tápegységek üzembe helyezése
  • Mérések végrehajtása és dokumentálás
  • Egyéb vezetékezés kiépítése
  • Kábelek szerelése

Elvárások

  • Jó műszaki érzék
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, pozitív gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú szolgáltatói szemlélet, kulturált megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépkocsi használattal.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben már szerzett gyakorlat
  • Wifi hálózati ismeretek

Amit kínálunk

  • Továbbképzési lehetőségek
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

További információk

Munkavégzés helye

6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 2

Az alábbi linken található űrlap kitöltésével.