fbpx

Informatikai munkatárs

Belvároshoz közeli új modern irodánkba keresünk szerveres kollégánk mellé még egy munkatársat.
Cégünk 20 éve foglalkozik kis és középvállalati ügyfélkör informatikai eszközparkjának felügyeletével, szervizelésével és fejlesztésével. Ügyfeleink között tudhatjuk több kis- és középvállalat mellett a Hunguest Hotel Forrást****, a Napfényfürdő Aquapolist, valamint a Szegedi Logisztikai Központot is. Dinamikusan bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk szegedi telephelyre új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • A felhasználók informatikai támogatása helyszíni kiszállással, telefonon, e-mailben és távoli eléréssel (TeamViewer)
  • Windows alapú munkaállomások karbantartása, üzemeltetése, szervizelése
  • Hardveres és szoftveres hibák feltárása és javítása
  • Eszközök és szoftverek installálása
  • Hálózatépítés, hálózati eszközök üzemeltetése, menedzselése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, pozitív gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú szolgáltatói szemlélet, kulturált megjelenés
  • PC hardver ismeret
  • Microsoft irodai alkalmazások alapos ismerete
  • Operációs rendszerek ismerete (Windows 7 / Windows 10)
  • Minimum alap szintű TCP/IP hálózatok ismerete
  • Alapszintű szakmai angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépkocsi használattal.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben már szerzett gyakorlat
  • Wifi hálózati ismeretek
  • Műszaki érzék (szerelési képesség)

Amit kínálunk

  • Főállású munkaviszony
  • Családcentrikus munkahely
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Céges telefon saját használatra is
  • Céges notebook saját használatra is
  • Családias légkör
  • Napfényfürdő Aquapolis ingyenes használata
  • Kávé, tea, kóla, üditő korlátlan fogyasztás

További információk

  • Egyéb juttatások: céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye

6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 2

Az alábbi linken található űrlap kitöltésével.