fbpx

Rendszergazda Windows szerverek üzemeltetésére

Cégünk 20 éve foglakozik kis és középvállalati ügyfélkör informatikai eszközparkjának felügyeletével, szervizelésével és fejlesztésével. Ügyfeleink között tudhatjuk több kis- és középvállalat mellett a Hunguest Hotel Forrást****, a Napfényfürdő Aquapolist, valamint a Szegedi Logisztikai Központot is. Dinamikusan bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk szegedi telephelyre új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Hálózati rendszereink üzemeltetése
  • Biztonsági mentések kezelése
  • Windows Szerverek installálása és konfigurálása (Active Directory, Hyperv, Terminal server)
  • Szegedi és vidéki KKV és nagyvállalati ügyfeleink informatikai rendszereinek üzemeltetése

Elvárások

  • Windows Server környezet ismerete
  • Active Directory, Hyperv, VMWare, Terminal server, SharePoint és Windows hálózatok ismerete
  • TCP/IP hálózatok adminisztrátori ismerete (IP, TCP, UDP alapprotokollok, core switching, routing)
  • Microsoft Office 365 ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • VPN, NOD, TeamViewer, Terminál szerver, Office 365, DELL termékek és technológiák használatában szerzett jártasság
  • B típusú jogosítvány

Előnyt jelent

  • Mikrotik, Ubiquiti, Synology termékek és technológiák használatában szerzett jártasság
  • Hasonló munkakörben már szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Főállású munkaviszony
  • Családcentrikus munkahely
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Céges telefon saját használatra is
  • Céges notebook saját használatra is
  • Családias légkör
  • Napfényfürdő Aquapolis ingyenes használata
  • Kávé, tea, kóla, üditő korlátlan fogyasztás

További információk

Munkavégzés helye

6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 2

Az alábbi linken található űrlap kitöltésével.